צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

תנאי מבצעי קלאב מד מכירה מוקדמת לחורף 2023


1) הטבת הנחה של 15-20% על רכיב המועדון בחבילה בלבד, לחבילות נופש בנות 3-7 לילות ועד לסך הנחה מקסימלי של 500 € לאדם בחדרי סופריור, בחדרי קלאב, בחדרי אינדבידואל ובחדרי סטנדרט וסך הנחה מקסימלי של 900 € לאדם בחדרי דלוקס, בסוויטות, בווילות ובבקתות שלה .(Chalets) במהלך 3 ימי המכירות (25-27.01.2022) ההטבה זמינה לכל מועדון ותאריך ללא הגבלה.
החל מתאריך 28.01.2022 ואילך, ההטבה תשתנה ותהא בשיעור של עד 15% הנחה על רכיב המועדון בחבילה בלבד למזמינים לפני ה- 24.06.2022 עבור חופשות במועדוני הסקי שמועד היציאה אליהן חל בין התאריכים: 05.11.2022-06.05.2023 ועבור חופשות במועדונים שפתוחים לאורך כל השנה (יעדים אקזוטיים), שמועד היציאה אליהן חל בין התאריכים 05.11.2022-01.07.2023 (להלן: "הזמנות לעונת חורף 2023"). בכפוף לזמינות המועדונים והתאריכים. בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של קלאב מד.

 

(2) המחיר הטוב ביותר: בהזמנות לעונת חורף 2023 שתבוצענה במהלך הימים 25-27.01.2022 אנו מתחייבים למחיר הנמוך ביותר ביחס לחלקו של המועדון בחבילה (למעט הזמנות הרגע האחרון ומבצעי בלאק פריידיי). יובהר כי ההטבה אינה מתייחסת למחיר רכיב הטיסות בחבילה שאינו בשליטתה של קלאב מד. במידה ומצאתם כי במהלך העונה, מחיר חלקו של המועדון בחבילה שלכם גבוה יותר מהמחיר המוצע לאותו מועדון ברכיבי ובתנאי הזמנה זהים, תהיו רשאים לקבל החזר כספי על ההפרש.

 

(3) מדיניות ביטולים ותנאי תשלום
ככל שמדינת היעד של חופשתכם תוגדר על ידי מדינת ישראל ו/או על ידי מדינת היעד, כאסורה לטיסה עבור ישראלים מחוסנים ומחלימים בעלי אישור בתוקף, במועד בו נותרו 48-96 שעות למועד הטיסה לחופשה, קלאב מד תבטל את חופשתכם ותשיב לכם את העלות בגינה בהחזר כספי(1) למען הסר ספק, הביטול ייערך במועד שהנו בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של קלאב מד (במהלך 48-96 שעות לפני מועד הטיסה לחופשה).

 

תוכלו לבטל את חופשתכם בטווח של 7 ימים ועד 12 שעות לפני מועד היציאה לחופשה ולקבל זיכוי לחופשה חלופית (2)
במידה ונמצאתם חיוביים בבדיקת PCR לקורונה(3).
במידה וחלה חובת בידוד למחוסנים ו/או למחלימים בכניסה למדינת היעד אליה הוזמנה החופשה. במועד בו נותרו 48-96 שעות למועד הטיסה לחופשה, קלאב מד תבטל את חופשתכם ותעניק לכם זיכוי לחופשה חלופית(2) למען הסר ספק, הביטול ייערך במועד שהנו בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של קלאב מד (במהלך 48-96 שעות לפני מועד הטיסה לחופשה).
(א) החזר כספי (למעט דמי ביטול רכיב הטיסות בחבילה במידה ומדובר בחבילה המכילה טיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד). יובהר כי על חבילת נופש המבוססת על טיסה סדירה או טיסת Low Cost (שאינה טיסת שכר של קלאב מד) עשויים לחול דמי ביטול בשיעור של עד 100% מגובה רכיב הטיסה בחבילה.
במידה ושולמה החופשה באמצעות זיכוי בקלאב מד ישראל, ככל שהלקוח הוסיף תוספת כספית מעבר לשווי הזיכוי (להלן: "התוספת הכספית" ו"הזיכוי" בהתאמה), במקרה של ביטול החופשה העתידית המזכה את הלקוח על פי המפורט מעלה בהחזר כספי, התוספת הכספית תוחזר ללקוח כהחזר כספי, בעוד שהזיכוי ישאר כזיכוי אשר יהיה ניתן לממשו בהזמנות שיבוצעו עד לסוף שנת 2023. האמור אינו בא לשנות מתנאי ביטול ההזמנה וגובה ההחזר במקרה של ביטול אלא לגבי ייחוס ההחזר לזיכוי/ להחזר כספי.
(ב) זיכוי לחופשה חלופית בהקשר זה הנו זיכוי על מלוא עלות חבילת הנופש למעט דמי חבר ועלות דמי ביטול רכיב הטיסות בחבילה. במידה ומדובר בחבילה המורכבת מטיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד יקוזזו מהזיכוי דמי הביטול של רכיב הטיסות בחבילה, בהתאם לסוג הטיסות שבהזמנתכם (עלות שיכולה להגיע עד ל 100% משווי רכיב הטיסות בחבילה). במידה ומדובר בטיסות שכר של קלאב מד, יקוזזו 400 € בגין כל נוסע שיבוטל. היתרה תיוותר עבור הרשומים בהזמנה שבוטלה כזיכוי לחופשה חלופית, עתידית בקלאב מד ובלבד שתוזמן בטווח של 14 ימים מיום ביטול ההזמנה המקורית שבגינה ניתן הזיכוי ומועד היציאה אליה לא יאוחר מיום 24.06.2023. הזיכוי הנו אישי ואינו ניתן להעברה ו/או להמרה להחזר כספי, זאת גם במקרה בו תתבטל בשלב מאוחר יותר ההזמנה החלופית.
(ג) הכוונה ב"נמצאתם חיוביים בבדיקת PCR לקורונה" היא למקרה בו לפחות אחד מהרשומים בחבילת הנופש נמצא מאומת לקורונה בבדיקת PCR בטווח הימים שצוין. קלאב מד תאפשר המרה של זכות הביטול בזיכוי לחופשה חלופית עבור מי שנמצא חיובי ובני משפחתו הגרעינית בלבד (אחים עד גיל 18 והורים ככל שמדובר בקטין שנמצא חיובי. ככל שמדובר בהורה חיובי- בן/בת זוג וילדים עד גיל 18) או לחילופין מי ששוהה עמו בחדר בהזמנה בלבד. קלאב מד עשויה לדרוש מסמכים המאמתים את בדיקת ה-PCR ובני המשפחה עבורם מתבקש זיכוי.

 

תנאי הביטול המצוינים מעלה מיועדים לישראלים, אשר ביצעו הזמנה בישראל, הטסים לחופשה באחד ממועדוני קלאב מד בעולם באמצעות טיסה היוצאת מנתב"ג וחוזרת לנתב"ג. למען הסר ספק, תנאי הביטול המקלים, המפורטים מעלה חלים רק על הזמנות המבוצעות על ידי מי שיוצא לחופשתו מישראל.

 

יובהר, כי ככל וסיבת ביטול החופשה הינה בשל היות הלקוח בבידוד, הלקוח לא יהיה זכאי להטבות כלשהן בעת ביטול ההזמנה. ככל שיבחר הלקוח לבטל את החופשה, הוא יישא בכל התשלומים הנלווים כפי שנקבעו בתנאי ההתקשרות. אנו ממליצים לכלל לקוחותינו לבטח את חופשתם מיד עם רכישתה ולרכוש גם את כל הרחבות הקורונה האפשריות במסגרת ביטוח הנסיעה.

 

דמי ביטול ו/או שינוי (מסיבות שאינן נוגעות להתפשטות הקורונה כמפורט מעלה):
עד 60 ימים לפני מועד היציאה לחופשה: דמי ביטול בסך 150 € לאדם.
59-7 ימים לפני מועד היציאה לחופשה: דמי ביטול בשיעור 50% ממחיר החבילה.
החל מ- 6 ימים לפני מועד היציאה לחופשה ואילך, חלים דמי ביטול מלאים.
במידה וחבילת הנופש המבוססת על טיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד, תיתכן תוספת לדמי הביטול בגין רכיב הטיסה בחבילה. תוספת זו יכולה להגיע עד ל 100% מעלות רכיב הטיסות בחבילת הנופש. בעת ביצוע ההזמנה, נציג קלאב מד/ סוכן הנסיעות ישמח לעדכן אתכם בדמי הביטול שחלים על רכיב הטיסות בחבילה במידה וקיימים. כמו כן בעת ביצוע ההזמנה באפשרותכם לבדוק מול נציג קלאב מד/ סוכן הנסיעות/ אתר האינטרנט של קלאב מד, מה עלותה של החופשה עם/ ללא רכיב הטיסות ככל שמידע זה נחוץ לכם לצורך קבלת ההחלטה על הרכישה ועל גובה ההחזר בגין רכיב הטיסות (אם קיימת) בעת ביטול.
דמי הביטול יחולו על כל ביטול, לרבות ביטול חלקי ו/או שינוי ו/או העברת זכות.
דמי החברות בקלאב מד אינם מושבים במקרה של ביטול, מכל סיבה שהיא, שכן תוקפם נשמר.

 

במקרה של ביטול של אחד או יותר מאורחי אותו החדר, שנמכר כיחידה אחת, ייחשב הביטול כביטול של ההזמנה כולה.
להודעה על ביטול ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
לתשומת לבכם, לא די בשליחת הודעת הביטול, יש להמתין למענה חוזר מנציג להשלמת תהליך הביטול.

 

(4) הטבת שינוי הזמנה
בהזמנות לעונת חורף 2023 , ניתן יהיה לשנות את ההזמנה המקורית פעם אחת לכל היותר. השינוי יכול שיהא ביחס למועדון הנבחר ו/או למועד היציאה לחופשה (השינוי יתאפשר לחופשה חלופית מבין המלאי הקיים אותה העת בהזמנות חורף 2023. . ככל שהלקוח מעוניין בשינוי המועדון ומועד החופשה גם כן, באפשרותו לעשות זאת במסגרת אותו השינוי שכן לא ניתן יהיה לשנות את ההזמנה פעם נוספת. שינוי במסגרת הטבה זו יהיה אפשרי לביצוע אך ורק במידה ונותרו 60 ימים לפחות עד למועד היציאה לחופשה המקורית. שיעור ההנחה שבהזמנה המקורית יחול אוטומטית גם על ההזמנה החלופית לאחר השינוי. במידה והמחיר המוחלט, לאחר השינוי והטמעת ההנחה, יהיה גבוה יותר ממחיר ההזמנה המקורית, ישלים הלקוח את ההפרש. במידה והמחיר יהיה נמוך יותר ממחיר ההזמנה המקורית, הלקוח יקבל זיכוי על ההפרש לטובת הזמנה עתידית. תוקף הזיכוי לשנה אחת בלבד ממועד היציאה לחופשה החלופית- במהלך שנה זו יש לבצע את ההזמנה (מועד היציאה לחופשה בפועל יכול שיהא מאוחר יותר). הזיכוי אישי ואינו ניתן להעברה, להארכת תוקף או להמרה להחזר כספי. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי בחלק גדול מהמקרים יתווספו לשינוי גם דמי ביטול/שינוי של חברת התעופה. מזמיני חבילות עם טיסות שכר של קלאב מד יוכלו לבצע שינוי רק בנוגע לתאריך היציאה או למועדון הנבחר, הכול בכפוף לזמינות מקומות בטיסות השכר של קלאב מד. תוקף הטבה זו להזמנות שתבוצענה בין התאריכים 25-27.01.2022 (כולל) בלבד.

 

(5) הטבה בתנאי התשלום
בהזמנות לעונת חורף 2023 שיוזמנו במהלך הימים 25-27.01.2022 בלבד, ינתנו התנאים הבאים:
- ברכישת חבילות ללא טיסות וחבילות עם טיסות שכר של קלאב מד- ניתן לשלם מקדמה בסך 170 € לאדם בעת ההזמנה ולהשלים את שאר התשלום עד 90 יום לפני מועד היציאה לחופשה. יתרת התשלום תתאפשר בפריסה של עד 6 תשלומים (ללא ריבית והצמדה).
- ברכישת חבילות נופש עם טיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד- התשלום עבור רכיב הטיסה או חלק ממנו (בהתאם לטיסה שנבחרה) יתווסף למקדמה של ה 170 € לאדם ויתרת התשלום תושלם עד 90 יום לפני מועד היציאה לחופשה.

במידה ותבחר באי אלו מן האפשרויות של ההטבה בתנאי התשלום, אזי שבכך תעניק לקלאב מד הרשאה לחיוב כרטיס האשראי שלך ביתרת התשלום, שהנה מעבר למקדמה, ביום בו יוותרו 90 יום למועד היציאה לחופשה, ככל שיתרה זו לא תוסדר על ידך עד למועד זה. תשלום זה ייגבה בהתאם לתנאי הרכישה של קלאב מד ולשערי המט"ח החלים ביום זה ובהתאם לסוג שער המט"ח החל בתנאיה של קלאב מד בעת רכישה רגילה.

בכפוף לתנאי המבצע. אין כפל מבצעים. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות © Club Med SAS.
קלאב מד שומרת לעצמה את הזכות, לתקן, להוסיף ולשנות את תנאי ההטבות שלעיל בכל עת ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי ובלבד שהודיעה על כך באתר האינטרנט הרשמי שלה: clubmed.co.il