צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

סקי בלה פלאן צרפת

סקי בלה פלאן צרפת

לה פלאן נחשב לאחד מאתרי הסקי הגדולים ביותר באירופה, והוא למעשה מורכב משישה אתרי סקי המחוברים זה לזה במה שמכונה: PARADISKI- גן העדן של מרחבי הסקי. מרחב הגלישה המורחב של PARADISKI מאפשר לכם ליהנות מ-425 ק"מ של מסלולי גלישה, כאשר 225 ק"מ מהם מרכיבים את אתר הסקי לה פלאן.

 

מספר מילים על אתר הסקי לה פלאן

חופשת סקי בלה פלאן, תאפשר לכם ליהנות מ-2 קרחוני ענק, 3 פסגות בגובה ממוצע של 3,000 מטר, 120 מסלולי גלישה (כאשר 60% הינם מסלולים ירוקים המיועדים לגולשים מתחילים), 2 סנופארק, 85 ק"מ של מסלולי קרוס קאונטרי, 5 מסלולי בורדרקרוס ועוד. ברחבי האתר פועלת מערכת מעליות המורכבת מ-109 מעליות. בנוסף, תוכלו למצוא באתר את הרכבל הגדול ביותר בעולם המחבר בין אתר הסקי לה פלאן לאתר הסקי לז ארק. רכבל זה נוסע לאורך למעלה מ-1,800 מטרים, והוא נועד להכיל עד 200 איש בעת ובעונה אחת!

 

חופשת סקי בלה פלאן- מגוון עצום של אפשרויות אירוח!

גם בתחום התיירותי, אתר הסקי לה פלאן מעמיד לרשותכם הכול ובגדול! חופשות סקי בלה פלאן, מאפשרות לכם ליהנות מהיצע עצום של חדרי אירוח ובתי מלון הממוקמים בכל אחד משישה הכפרים הממוקמים בסמוך לאתר. בכל אחד מהכפרים תוכלו למצוא בתי מלון, אכסניות ודירות להשכרה. חשוב שתדעו- המעבר בין הכפרים השונים מתאפשר באמצעות מערכת אוטובוסים הפועלת לאורך כל היום, ובחינם!
הכפר המרכזי באזור הוא ה- PLAGNE CENTRE, ובו תוכלו ליהנות ממתחם אופרה-סקי הכולל מגוון מרשים של פאבים שבחלקם תוכלו ליהנות מהופעות מוסיקה חיות החל משעות הצהריים ועד לשעות הלילה הקטנות. חבילות סקי לאתר הסקי לה פלאן מתאפשרות גם באמצעות רכישת חבילה לאחד משני הקלאבים הפועלים בכפר המרכזי. קלאבים אלו מעמידים לרשותכם את כל שירותי הנופש והאירוח האפשריים במקום אחד!
לאתר הסקי לה פלאן ניתן להגיע במסגרת טיסות ישירות מישראל לנמל התעופה בפריז המרוחקת כ-700 ק"מ מהאתר, או לחילופין, באמצעות טיסות ישירות מישראל לנמל התעופה בז'נבה (שוויץ) המרוחקת כ-200 ק"מ מהאתר, וכל זאת בהתאם לסוג חבילת סקי אותה אתם רוכשים.