צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

סקי בטין צרפת

סקי בטין צרפת

אתר הסקי טין הוא אחד מאתרי הגלישה האיכותיים ביותר בצרפת, והוא ממוקם באלפים הצרפתיים בסמוך לאתר הסקי ואל דיזר, שיחד איתו הוא חולק את מרחב הגלישה ESPACE KILLY, הנחשב בעיני רבים לאחד ממרחבי הגלישה הטובים ביותר בעולם.

 

טין- מספר מילים על אתר הסקי

חופשת סקי באתר טין, תאפשר לכם ליהנות מ-170 ק"מ של מסלולי גלישה המיועדים לכל רמות הגלישה (88 מסלולי גלישה כחולים, 38 מסלולי גלישה אדומים ו-20 מסלולי גלישה שחורים). אתר הגלישה טין נחשב לאחד מאתרי הגלישה האיכותיים ביותר בעולם בעיקר הודות לשלג הרב והאיכותי המצוי בפסגות המושלגות של האתר, כאשר הפסגה הגבוהה ביותר באתר נושקת לגובה של 3,456 מטרים והיא שייכת לקרחון GRANDE MOTTE, המאפשר לכם ליהנות משלג המיועד לגלישה גם בחודשי יולי-אוגוסט, דבר המרחיב את אפשרויות הנופש והחופשה שלכם יותר מכל אתר סקי אחר!

 

טין- חווית סנובורד ושלג כל השנה!

אתר הגלישה טין נחשב לאחד מאתרי החובה לחובבי הסנובורד, וזאת בשל השלג הרב המצוי במסלולי הגלישה השונים. אתר הסקי טין מארח בקביעות את תחרויות הסנובור ה- X GAMES, והוא כולל סנופארק מרשים עם המון קיקרים וריילים. יתרון נוסף של אתר הסקי טין קשור למערכת המעליות באתר. מערכת זו מורכבת מ-96 רכבלים, גונדולות ורכבת סקי המביאה אתכם במהירות שיא מהעיירה שבעמק אל מסלולי הגלישה השונים. כאתר סקי הפועל לאורך כל ימות השנה, לרבות חודשי הקיץ (יולי-אוגוסט), חבילות סקי לטין מהוות את אחד ממוצרי התיירות המבוקשים והפופולאריים ביותר גם בקרב חובבי גלישה וגם בקרב תיירים מכל רחבי העולם.
ברחבי העמק הנמצא בסמוך לאתר הסקי טין, תוכלו למצוא שלוש עיירות סקי תיירותיות, המאפשרות לכם ליהנות מהיצע מגוון ומרשים של מוקדי תיירות, פנאי ובילוי. העיירה המרכזית באזור היא ואל קלרט, והיא ממוקמת בגובה של 2,100 מטרים. בעיירה זו פועל מתחם אפרה-סקי, המעמיד לרשותכם פאבים, מסעדות ודאנס ברים שוקקי חיים. אחד האטרקציות התיירותיות הפופולאריות ביותר בטין הוא פארק המים "לה-לגון". פארק זה משתרע על פני שטח כולל של 5,000 מטרים ובנוסף למתקני הפינוק הוא מאפשר לכם ליהנות מנקודת תצפית מרהיבה על הנוף האפליני עוצר הנשימה.

חופשת סקי לכל המשפחה