צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

אבוריאז

אבוריאז

אבוריאז, עיירת סקי קסומה וציורית הממוקמת בסמוך לגבול צרפת-שוויץ, היא חלק ממרחב הגלישה PORTE DE SOLEIL הכולל כ-8 אתרי סקי בשטחה של צרפת ועוד 4 אתרי סקי בשטחה של שוויץ. אתר הסקי הפועל בעיירה אבוריאז מותאם למגוון נרחב של חופשות סקי משפחתיות, וזאת בעיקר מכיוון שהוא פועל לאורך כל ימות השנה.


חופשת סקי באובריאז מאפשרת לכם ליהנות ממרחב גלישה המשתרע על פני 72 ק"מ של מסלולי גלישה (25 מתוכם הינם מסלולי גלישה כחולים, 14 מתוכם אדומים ו-6 מתוכם שחורים). בנוסף, תוכלו ליהנות מפסגה מושלגת הנושקת לגובה של 2,466 מטרים בנקודה הגבוהה ביותר באתר. לרשותכם, מערכת מעליות מתקדמת הכוללת 197 מעליות המחברות בין העיירה לאתר הסקי וממנו אל אתרי הסקי הנוספים הפועלים במרחב.
אחד הדברים המאפיינים את עיירת הסקי טין היא העובדה שעיירת המקום החליטה לאסור על תנועת כלי רכב בשטחה, וכפועל יוצא מכך, כל נושא הניידות בתוך שטח העיירה מתבצע באמצעות מזחלות שלג, מגלשיים וכרכרות סוסים.

 

אבוריאז- מגוון נרחב של אטרקציות תיירותיות
חופשות סקי באבוריאז, יפגישו אתכם עם אחת העיירות הקסומות והרומנטיות ביותר בצרפת. העיירה הממוקמת על צוק בגובה של 1,800 מטרים, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של אטרקציות תיירותיות המותאמות לכל צרכי החופשה הרומנטית, המשפחתית או הקבוצתית שלכם.
לרשותכם: מתחם אפרה- סקי הכולל בארים מקומיים, מסעדות ובתי קפה, מתחמי הופעות חיות, מועדוני לילה ועוד. בנוסף, תוכלו ליהנות ממתחם החלקה על הקרח, פעילויות צלילה מתחת לקרח, רכיבת אופניים אתגרית על השלג ואפילו מסקי עם סוסים!!!


ברחבי העיירה עומדים לרשותכם מספר בתי מלון מובילים ועוד מספר רב של דירות אירוח יוקרתיות ומפנקות במיוחד, וכל זאת במסגרת חבילות סקי המיועדות לצרכי בילוי ונופש באתר הסקי- אבוריאז. חבילת סקי לאבוריאז כוללת בין היתר: טיסות הלוך חזור מישראל לליון בצד הצרפתי או ג'נבה בצד השוויצרי, חבילת אירוח מלאה באחד מבתי המלון או אפשרויות האירוח הנוספות, כניסה חופשית לכל מרחב הגלישה PORTE DE SOLEIL ועוד מגוון נרחב של אטרקציות בהתאם לסוג החבילה אותה אתם רוכשים.