צרו קשר, נשמח לעזור
נציגינו יחזרו אליכם בהקדם
מעוניין לקבל דיוור

קלאב מד מריבל אספן פארק

קלאב מד מריבל אספן פארק

Club Med Meribel Aspen Park הוא אחד משלושת הקלאבים הפועלים במרחב הגלישה המכונה שלושת העמקים והוא אחד מהקלאבים האהובים ביותר.

*SKI IN SKI OUT*

חופשות סקי בקלאב מד Meribel Aspen Park, מעמידים לרשותכם חדרי אירוח בשלוש רמות שונות הכוללות את חדרי הקלאב הרגילים המשלבים בתוכם גם מרפסת נוף, חדרי דלוקס הפונים לנוף מרהיב וסוויטות מפוארות הכוללות שני חדרי שינה ואירוח (אחד מהם מהווה יחידת הורים) ומרפסת פרטית הצופה למסלולי הגלישה.
ברחבי הקלאב פועלות 2 מסעדות, כאשר אחת מהן היא מסעדת המזנון הכללי בו מוגשים ארוחות הבוקר/צהריים והערב לאורחי הקלאב, והשנייה היא מסעדת גורמה בתשלום ובהזמנה מראש. בנוסף, פועל בתוך הקלאב בר עשיר המאפשר לכם ליהנות מאווירת אפרה סקי לאורך כל שעות היום והלילה.

 

חופשת סקי בקלאב מד מריבל אספן פארק


בדומה לשני הקלאבים הנוספים הפועלים במתחם שלושת העמקים, גם בקלאב מד מריבל אספן פארק לא תמצאו פעילויות המיועדות לילדים ובני נוער, אך מנגד, תוכלו ליהנות ממרכז טיפוח וספא המאפשר לכם ליהנות מטיפולי יופי וספא מפנקים, מרכז ספורט הכולל: בריכת שחייה, חמאם וסאונה. לרשות האורחים מתקיימים שיעור גלישה על ידי צוות מדריכים מקצועי, כאשר השיעורים מועברים באנגלית.
במידה וגם אתם מחפשים אחר חבילת סקי אטרקטיבית לצרכי קיומה של חופשת סקי מפנקת בצרפת, זה הזמן להכיר את חבילות הסקי המוצעות לכם בכל אחד משלושת הקלאבים במתחם שלושת העמקים.

 

קלאב מד מריבל אספן פארק

מספר מילים על מרחב הגלישה שלושת העמקים


שלושת העמקים הוא כינוי למרחב גלישה הממוקם באזור SAVOIE שבמזרח צרפת. האזור כולו מתאפיין בנוף הררי והוא משתרע על פני ארבעה עמקים (למרות שמו) המחוברים זה לזה במרחב גלישה שאורכו מגיע ל-600 ק"מ של מסלולי גלישה!!! בכל מרחב הגלישה של שלושת העמקים עומדים לרשותכם: למעלה מ-300 מסלולי גלישה לכל הרמות! כל אתרי הסקי הפועלים במרחב מחוברים זה לזה באמצעות מערכת מעליות מתקדמת המורכבת מ-3 רכבלים, 33 גונדולות, 74 מעליות גרירה ו-69 מעליות כיסא. בנוסף, עומדים לרשותכם 118 ק"מ של מסלול קרוס קאונטרי, שישה מסלולי טובוגאן ו-16 פארקי שלג ושטחי שעשועים המותאמים לילדים.

*SKI IN SKI OUT*