צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

סקי בואל גרדנה/סנטה כריסטינה איטליה

סקי בואל גרדנה/סנטה כריסטינה איטליה

ואל גרדנה/סנטה כריסטינה איטליה, איטליה

ואל גרדנה/סנטה כריסטינה איטליה הוא אחד העמקים המרהיבים ביותר ביופיים באזור הרי הדולומיטים שבאיטליה. אזור זה מוקף במספר רכסי הרים גבוהים במיוחד הכוללים את רכס המרמולדה מכיוון מזרח, רכס רוזנגארטן מכיוון מערב ורכסי הסלה והססולנגו מכיוון צפון.

 

להרכבת חבילה בואל גרנדה/סנטה כריסטינה>>

 

אורכו של העמק הינו כ-20 ק"מ, ולאורך חודשי החורף הוא מעמיד לרשותכם משמונה אתרי סקי הפועלים באזור העמק. אתרי סקי אלו מעמידים לרשותכם למעלה מ-200 ק"מ של מסלולי גלישה. חופשות סקי בעמק ואל די פאסה, מאפשרות לכם ליהנות ממספר רב של אתרי סקי השוכנים בצמוד זה לזה, כאשר חלק מאתרי הסקי בעמק מתחברים ישירות למסלולי הסקי ב-סלה רונדה.

74 מסלולי גלישה שונים ממתינים לכם בשמונת אתרי הסקי ב-ואל די פאסה, כאשר 60% מהמסלולים מוגדרים כמסלולי גלישה אדומים המיועדים לגולשים ברמה גלישה בינונית. גובה המסלולים ברחבי העמק נע בין 1,300 מטרים ל-1,450 מטרים, והמסלול הארוך ביותר במרחב הגלישה ב-ואל די פאסה הינו 9 ק"מ. במרחב הגלישה של אתרי הסקי בעמק תוכלו ליהנות גם מ-סנופארק ומסלול קרוס קאונטרי באורך 70 ק"מ.

 

ואל די פאסה מציגה: שפע של עיירות סקי תיירותיות

אלבה, מאצין, סורגה, פוצה די פאסה, מואנה ו-קנצאיי הן רק חלק מהעיירות והכפרים השוכנים באזור עמק ואל די פאסה. בכל אחת מהערים והכפרים באזור, תוכלו למצוא מגוון נרחב של אפשרויות לינה ובילוי המותאמות לצרכי חופשת סקי חלומית.
מבין כל עיירות הסקי השוכנות בעמק ואל די פאסה, ה-קנצאיי וה-קמפיטלו הן שתי עיירות הסקי הפופולאריות ביותר, וכמעט בכל חבילת סקי המוצעת לכם לעמק ואל די פאסה, תוכלו למצוא מגוון נרחב של שירותי אירוח באחת משתי העיירות הנ"ל.
ה-קנצאיי היא העיירה הגדולה ביותר ברחבי העמק, והיא מעמידה לרשותכם רחובות צרים בסגנון כפרי, מגוון עצום של מלונות ובתי הארחה וחיי לילה תוססים באמצעות מתחם אפרה-סקי הפועל לאורך כל עונת תיירות הסקי. ה-קמפיטלו היא עיירה קטנה ופסטורלית השוכנת בצמוד לקנצאיי, והיא מעמידה לרשותכם מתחם אפרה סקי שוקק חיים הפועל מדי יום במהלך עונת התיירות החל מהשעה 15:00 בצהריים אל תוך השעות הקטנות של הלילה.