צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

סקי בסלה רונדה איטליה

סקי בסלה רונדה איטליה

סלה רונדה, איטליה

סלה רונדה, אחד מאתרי הסקי הגדולים ביותר באירופה, מעמיד לרשותכם מרחב גלישה המשתרע על פני שטח כולל של 523 ק"מ ויותר מ-1200 ק"מ בסקי-פס המורחב. אתר הסקי הבומבסטי הוא למעשה אוסף של מסלולי גלישה המתפרסים מעל ארבעה עמקים באזור הרי הדולומיטים שבאיטליה.

 

להרכבת חבילה בסלה רונדה>>

הנקודה הגבוהה ביותר בסלה רונדה מגיעה לגובה של 3,270 מטרים, ובכל מרחב הגלישה של האתר עומדים לרשותכם חמישה סנופארקים, 140 מסלולי גלישה כחולים, 115 מסלולי גלישה אדומים, 20 מסלולי גלישה שחורים ומערכת מעליות המורכבת מיותר מ-200 מעליות.
חופשת סקי בסלה רונדה, תאפשר לכם ליהנות גם מאתר הסקי הבומבסטי ביותר באיטליה, גם ממסלולי גלישה המותאמים לכל רמות הגלישה, גם מנופים מרהיבים הנשקפים מכל נקודה ברחבי האתר, גם מפסגות מושלגות וגם ממספר גדול של ימים בהם השמש זורחת על הפסגות המושלגות.

 

סלה רונדה- אפרה סקי בעיירות הסמוכות


קמפיטלו ו-קנצאיי הן שתי עיירות הממוקמות בסמוך למרחב הגלישה בסלה רונדה. שתי העיירות שוכנות אחת לצד השנייה, ושתיהן מעמידות לרשותכן גישה נוחה למסלולי הגלישה השונים ומגוון נרחב של מוקדי תיירות הכוללים בין היתר: מלונות, מועדוני לילה, מתחמי ספא, ברים מקומיים, מסעדות מקומיות המתמחות בין היתר בהגשת אוכל איטלקי ועוד.
בדומה לכל עיירת סקי הממוקמת בסמוך לאתר הגלישה, גם בעיירות קמפיטלו ו-קנצאיי, תוכלו ליהנות מאווירת אפרה-סקי המעמידה לרשות הגולשים באזור אווירת בילוי המתחילה בשעות הצהריים המוקדמות ונמשכת אל תוך שעות החשיכה.

 

חופשת סקי בסלה רונדה- אפשרויות בילוי נוספות


חופשות סקי בסלה רונדה, מאפשרות לכם ליהנות גם מאטרקציות תיירותיות מחוץ לעולם הסקי והגלישה. בין יתר אפשרויות הבילוי הנוספות שלכם באזור הסלה רונדה תוכלו למצוא את מרכז הספא החדש בקנצאיי- מתחם ספא השוכן בתוך מבנה ריבועי המאכלס בריכות שחייה מחוממות, בריכת מלחים, מגלשת מים באורך 100 מטר, סאונות יבשות ורטובות ומגוון נרחב של טיפולי ספא. כמו כן, תוכלו ליהנות מאטרקציית מצנחי רחיפה המאפשרת לכם לרחף בין פסגות הדולומיטים. חבילות סקי לסלה רונדה יפגישו אתכם עם אטרקציות בילוי נוספות העומדות לרשותכם בכל מרחבי הגלישה באזור.