צרו קשר, נשמח לעזור
נציגינו יחזרו אליכם בהקדם
מעוניין לקבל דיוור

סקי באזור ססטרייר איטליה

סקי באזור ססטרייר איטליה

ססטרייר, איטליה

ססטרייר הוא אחד מאתרי הסקי הוותיקים ביותר באיטליה, והוא הוקם על ידי מייסד חברת "פיאט" בתחילת שנות ה-30 של המאה החולפת. לאורך השנים, בוצעו מספר רב של עבודות שדרוג באתר, כאשר עבודות השדרוג האחרונות בוצעו בתחילת שנות ה-2,000 לקראת אירוח משחקי אולימפיאדת החורף בטורינו. כיום, אתר הסקי ססטרייר מהווה את אחד מאתרי הסקי הגדולים ביותר במתחם המכונה "שביל החלב" המאכלס בתוכו עוד ארבעה אתרי סקי נוספים.

 

סקי בססטרייר- מספר נתונים על האתר

מסלולי הגלישה באתר הסקי ססטרייר משתרעים על פני שטח כולל של 400 ק"מ, ובין היתר הם כוללים: מסלולי גלישה כחולים, אדומים ושחורים. הנקודה הכי גבוהה באתר נושקת לגובה של 2,823 מטרים ובסקי פס המורחב של האתר תמצאו מערכת מתקדמת הכוללת 92 מעליות. 

 

חופשות סקי בססטרייר

חופשת סקי בססטרייר מתאפשרת באמצעות אירוח בעיירה ססטרייר הצמודה לאתר, וממוקמת בגובה ממוצע של 2,000 מטרים מעל פני הים. בנוסף, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של חבילות סקי המוצעות לכם במסגרת אירוח בעיירה סאוזה הממוקמת במרחק של חצי שעת נסיעה מאתר הסקי.
העיירה ססטרייר מעמידה לרשות הנופשים במקום מגוון נרחב של מתחמי אפרה-סקי הכוללים בין היתר למעלה מ-30 ברים ופאבים מקומיים, למעלה מ-30 מסעדות, יותר מ-40 חנויות ומספר מועדוני לילה הפועלים לאורך כל עונת התיירות במקום.

בנוסף, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של אטרקציות תיירותיות המשלבות בתוכן פעילויות לכל המשפחה בשלג כגון: החלקה על הקרח, טיולי הליכה בשלג, מזחלות, אופנועי- שלג ועוד. 

חבילת סקי פופולארית בססטרייר כוללת אירוח מלא בקלאב ולטור, אחד ממועדוני הספורט והאירוח המובילים ביותר באיטליה. מועדון זה אירח בשנת 2006 את אולימפיאדת החורף, והוא נמצא במרחק של 150 מטרים בלבד ממעליות הסקי המובילות למסלולי הגלישה. חופשות סקי בקלאב ולטור ססטרייר, מותאמות לכל בני המשפחה, ובמקום מתקיימות מגוון נרחב של פעילויות לילדים מגיל 5. ברחבי המועדון תמצאו חדר כושר, מסעדה, פאב, דיסקוטק ומגוון נרחב של תוכניות בידור לכל בני המשפחה. הקרבה האידיאלית של המועדון לאתר הסקי בשילוב כל מתקני האירוח הממתינים לכם במועדון, מאפשרים לכם ליהנות מחופשת סקי מפנקת מבלי לצאת ממתחם המועדון ומסלולי הגלישה.