צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

סקי בגרוסגלוקנר אוסטריה

סקי בגרוסגלוקנר אוסטריה

גרוסגלוקנר הוא ההר הגבוה ביותר באוסטריה ופסגתו נושקת לגובה של 3,798 מטרים! ההר הינו חלק מרכסי הרי ה-הוהה טאורן, והוא ממוקם במחוז טירול המזרחי. במרגלות ההר תמצאו את הפאסטארזה, הקרחון הגדול ביותר באוסטריה.

 

להרכבת חבילה באוסטריה>>


דרך הגישה לגרוסגלוקנר מהווה את אחד ממסלולי הטיול המרהיבים ביותר באוסטריה, והיא מכונה: מעבר גרוסגלוקנר. מעבר זה הוא למעשה כביש אגרה שאורכו כ-80 ק"מ, העובר בין פסגות הרים מושלגות משני צדדיו. הנסיעה בכביש זה מהווה את אחת מאטרקציות החובה במסגרת חופשת סקי באוסטריה, כאשר עם סיום הנסיעה במעבר גלוסגלונקר, תגיעו ישירות לפארק הלאומי הפועל במקום ה-HOHE TAUREN.
לאורך הכביש תוכלו למצוא מספר תחנות עצירה המשלבות בתוכן נקודות תצפית מרהיבות המאפשרות לכם להתרגש מהנוף עוצר הנשימה הכולל בין היתר:פסגות מושלגות, עמקים רחבי ידיים, כפרים ציוריים (כאילו נלקחו מגלוית נוף) ועוד. כיום, יותר ויותר חבילות סקי לאוסטריה משלבות בתוכן נסיעה במעבר גרוסגלוקנר, וזאת בשל היצע האטרקציות התיירותית הפועלות לאורך הכביש.


לכל אורך המסלול עומדים לרשותכם חנויות מזכרות, מסעדות ובתי קפה, ורגע לפני כניסתכם לכביש המעבר, ממתין לכם גן חיות קטן המהווה את אחת האטרקציות המלהיבות ביותר לילדים במסגרת חופשות סקי באוסטריה. בגן החיות פועל גם פארק שעשועים עם מתקנים כגון: מגלשות מים, רכבות הרים, מסלולי שייט עם סירות בתוך בריכות מלאכותיות ועוד. פארק זה מכונה: הכול ביורו, וזאת מכיוון ששימוש בכל אחד מהמתקנים הינו בעלות של יורו אחד.
חבילת סקי לאוסטריה משלבת בחלק גדול מהמקרים יום סיור במעבר גרוסגלוקנר. ברוב המקרים, מומלץ להקדיש לכביש המעבר יום סיור מלא , וזאת בשל היצע האטרקציות העומדות לרשותכם לאורך כל אורכו. לאורך רחבי הכביש פועלים מספר מוזיאונים העוסקים בתופעות הטבע המרהיבות של האזור, לרבות, סיפורים האמיץ של מטפסי ההרים הכובשים את פסגת הגרוסגלוקנר.


המעבר עצמו ממוקם במרחק של 100 ק"מ דרומית- מזרחת לעיירה קיצבהיל, והוא פועל לאורך כל חודשי האביב-קיץ (מאי עד ספטמבר) מדי שנה. הנסיעה לאורך הכביש מתאפשרת במהלך שעות אור היום בלבד, החל מהשעה 9 ושלושים בבוקר ועד 6 בערב.