צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

סקי בזילרטל אוסטריה

סקי בזילרטל אוסטריה

עמק זילרטל שבמחוז טירול, נחשב לאחד מאתרי הסקי האטרקטיביים ביותר באוסטריה. אתר סקי זה מעמיד לרשותכם מרחב גלישה אידיאלי: 430 ק"מ מסלולים שאינם מחוברים ביניהם אך כלולים בסקי פס המרחבי.

 

 למלונות מובילים במאיירהופן>>

 

זילרטל- מספר מילים על אתר הסקי

אתר הסקי זילרטל שוכן בסמוך להר המכונה TUX, המושלג לאורך כל ימות השנה. אתר הסקי בעמק זילרטל מעמיד לרשותכם מרחב גלישה באורך 430 ק"מ מסלולים שאינם מחוברים ביניהם אך כלולים בסקי פס המרחבי. מסלולי הגלישה מיועדים גם לגולשים מתחילים וגם לגולשים ברמה מתקדמת. עונת הסקי באתר מתחילה מדי שנה בחודש דצמבר והיא נמשכת עד לשלהי האביב במהלך החודשים מאי-יוני.
העלייה להר TUX מתבצעת באמצעות רכבל המוביל את הגולשים והנופשים באזור היישר אל נקודת הפסגה העליונה של ההר. מנקודה זו תוכלו ליהנות ממגוון מסלולי הגלישה של האתר וממגוון אטרקציות המותאמות לכל בני המשפחה הכוללות בין היתר: סיור במערת קרח המכונה ICE PLACE ומסלול גלישה על גבי אבובים היישר מפסגת ההר אל עמק זילרטל.

 

חופשות סקי בזילרטל- נופים קסומים וחווית גלישה המותאמת לכל בני המשפחה!

היתרון היחסי של אתר הסקי זילרטל, טמון בעובדה שהוא מהווה את אחד מאתרי הסקי המותאמים ביותר לילדים. במהלך שנת 2014 הותקנו מספר מעליות חדישות באתר. מעליות אלו שיפרו בצורה משמעותית את דרכי הגישה למדרונות הגלישה המותאמים לילדים. בנוסף, הותקנו במושבי המעליות מערכות חימום לישיבה, דבר המבטיח לכם נסיעה חמימה ונעימה בכל אחד ממושבי המעלית בדרך לפסגת האתר.

 

חבילות סקי לזילרטל

עמק זילרטל מהווה את אחד מאתרי התיירות האהובים ביותר באוסטריה, גם במהלך חודשי החורף בהם פועל אתר הסקי וגם במהלך חודשי הקיץ בהם ניתן לסייר בעמק ליזרטל וליהנות ממגוון נרחב של אטרקציות תיירותיות המותאמות לכל בני המשפחה. הגישה לאתר TUX מתאפשרת לאורך כל ימות השנה, ובמהלך חודשי הקיץ בהם לא ניתן לקיים פעילויות סקי מפסגת ההר, ניתן ליהנות ממגלשות אלפיניות בפארק "זילרטל ארנה".
באזור עמק זילרטל עומדים לרשותכם אתרי נופש המעמידים לרשותכם מגוון נרחב של חבילות סקי לצד חבילות נופש במהלך חודשי האביב והקיץ. זה הזמן להכיר את יופיו הטבעי של העמק, וליהנות ממגוון נרחב של אטרקציות תיירותיות המותאמות לכל בני המשפחה.