צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

סקי בצל אם זה אוסטריה

סקי בצל אם זה אוסטריה

צל אם זה הינו אתר סקי הממוקם בתוך עמק מרהיב במדינת טירול שבמזרח אוסטריה, שביחד את אתר הסקי KAPURN הסמוך, הוא מעמיד לרשותכם מרחב גלישה המשתרע על פני שטח של 132 ק"מ. היתרון הבולט של אתר הסקי צל אם זה טמון בעובדה שהוא מאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של חופשות סקי גם במהלך עונת הקיץ, וזאת בשל הקרחון הממוקם בסמוך לכפר ולאתרי הסקי הפועל בו.

 

להרכבת חבילה בצל אם זה>>

 

צל אם זה- מספר מילים על אתר הסקי 

מרחב הגלישה ב-צל אם זה כולל 132 ק"מ של מסלולים ש40% מתוכם הינם מסלולים ירוקים המיועדים לגולשים מתחילים, 42% מתוכם הינם מסלולים כחולים המיועדים לגולשים ברמה בינונית ו-18% מתוכם הינם מסלולים אדומים המיועדים לגולשים ברמה מתקדמת. בנוסף, תוכלו ליהנות מסנופארק ו-50 ק"מ של מסלולי גלישה קרוס קאונטרי. 

הקרבה של כפר הסקי צל אם זה לקרחון KITZSEINHORN, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון נרחב של חבילות סקי מחוץ לחודשי החורף, דבר המאפשר לכם ליהנות מנופש קיצי המשלב בתוכו חופשת סקי לכל דבר ועניין.

פתרונות אירוח בצל אם זה

בצל אם זה עומדים לרשותכם מגוון נרחב של פתרונות אירוח בכל הרמות, החל מחדרי אירוח בסיסיים ועד לחדרי אירוח יוקרתיים השוכנים בתוך מלונות הבוטיק ומלונות הספא הפועלים בכפר. כמו כן, תוכלו ליהנות מאווירת אופרה- סקי סוחפת הכוללת בתוכה: פאבים מצוינים, מסעדות נחשבות ומועדוני לילה המקיימים מסיבות אל תוך השעות הקטנות של הלילה.
במקביל, חבילת סקי לכפר הנופש צל אם זה, מאפשרת לכם ליהנות מהיצע נרחב של אטרקציות תיירותיות הנלוות לחופשה. אטרקציות אלו כוללות בין היתר: מתחם החלקה על הקרח, מתקני ספורט המותאמים גם לאירוח במהלך חודשי הקיץ, מתחם ספא מהודר, מתחם בתי קולנוע ובית ספר למצנחי רחיפה המאפשר לכם לחוג מעל אתר הסקי ממעוף הציפור...

ההגעה לכפר הנופש צל אם זה, מתבצעת במסגרת הסעות (אוטובוסים או רכבות) משדה התעופה של העיר זלצבורג המרוחקת כשעת נסיעה מכפר הנופש, או לחילופין, באמצעות שירות הסעות ממינכן (גרמינה) המרוחקת כשעתיים מכפר הנופש.
כאתר נופש הפועל לאורך כל ימות השנה, צל אם זה מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של אפשרויות פנאי תיירותיות המשלבות בתוכן פעילויות ספורט חורף וקיץ כאחד.