צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

סקי בסן אנטון אוסטריה

סקי בסן אנטון אוסטריה

אחד מאתרי הסקי המפורסמים ביותר בעולם, ממוקם בצמוד לעיירה- סן אנטון, השוכנת על גדות נהר רוסנה במדינת טירול שבמערב אוסטריה. העיירה משתרעת על פני שטח של 165 קמ"ר, ובגובה של 1,340 מטר, כאשר הפסגה הגבוהה ביותר באתר הסקי הצמוד לעיירה נושק לגובה של 2,811 מטר.

 

להרכבת חבילה בסן אנטון>>

 

הפופולאריות של אתר הסקי סן אנטון בקרב חובבי הסקי ברחבי העולם, החלה להתעצם בשנת 2001, וזאת לאחר שאתר הסקי אירח את אליפות העולם בסקי-אלפיני. מאז ועד היום, העיירה סן אנטון נחשבת לאחד מאתרי הסקי התוססים ביותר בעולם במה שמכונה: אפרה-סקי, וכפועל יוצא מכך, היא מעמידה לרשותכם של מקומות בילוי הכוללים: ברים, מועדונים ומסעדות הפועלים החל משעות אחר הצהריים המוקדמות אל תוך שעות אחר הצהריים והערב.

 

חופשות סקי בסן אנטון- חוויה מעוררת חושים לכל סוגי הגולשים!


חופשות סקי בסן אנטון מיועדות לכל חובבי הגלישה בכל הרמות, כאשר מרחב הגלישה במועדון מעמיד לרשותכם כ-460 ק"מ של מסלולים המיועדים לכל הרמות. אתר הסקי סן אנטון ידוע גם בתוואי השטח המאתגר שלו, ולכן הוא מושך אליו גולשים ברמת גלישה מתקדמת מכל רחבי העולם.
המיקום הייחודי של העיירה מציב אותה בין שני רכבים, כאשר שלושה רכבלים מניידים את הנופשים בעיירה אל פסגות הגלישה השונות הפועלות באזור. פסגות אלו כוללות את: גמפן, גלציג ו-רנדל, כאשר האחרון מעמיד לרשותכם מסלולי גלישה המותאמים לכל הרמות, מרחב סנו-פארק ומגוון נרחב של מתקני גלישה המיועדים לחובבי גלישת-פריסטייל.

 

סן אנטון- מגוון נרחב של אפשרויות לינה במסגרת חבילות סקי


כאחד מאתרי הסקי הפופולאריים ביותר בעולם, סנט אנטון מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של אתרי לינה הכוללים בין היתר: בתי מלון, אכסניות ודירות להשכרה. חבילת סקי לסן אנטון כוללת בתוכה ברוב המקרים חלופת שינה המותאמת לאופי החבילה אותה רכשתם וכניסה חופשית לאתר הסקי. בנוסף לאתרי הלינה בעיירה סנט אנטון, תוכלו למצוא מגוון נרחב של חבילות סקי המאפשרות לכם ליהנות מלינה מסודרת באחד מהכפרים הממוקמים בסמוך לעיירה.
השילוב בין מרחבי גלישה המותאמים לכל הרמות לבין עיירת סקי פופולארית ותוססת, מבטיח גם לכם חופשת סקי בלתי נשכחת בסן אנטון.