צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

סקי בסולדן אוסטריה

סקי בסולדן אוסטריה

סולדן, אחד מאתרי הסקי הגובהים ביותר באוסטריה, מעמיד לרשותכם מרחב גלישה המתפרש על פני 150 ק"מ של מסלולי גלישה מדהימים, המחוברים זה לזה באמצעות שלוש פסגות הרים מושלגים בגובה ממוצע של 3,000 מטרים!
אתר הסקי סולדן פועל מתוך עיירה קטנה וקסומה הנושאת את אותו השם. העיירה ממוקמת בלב עמק ה-OTZTAL, עמק מרשים ביופיו ועוצר נשימה בתפאורת הנוף אותה הוא חושף עבורכם. העיירה סודלן, ממוקמת בגובה ממוצע של 1,400 מטרים, ומיקומה בלב העמק הוא זה המייצר את הנוף המרהיב הכולל שלוש פסגות הרים מושלגות ושני קרחוני ענק עליהם מתפרש אתר הסקי.

 

להרכבת חבילה בזולדן >>

 

סודלן- מרחב גלישה ואפרה-סקי


מרחב הגלישה בסולדן מעמיד לרשותכם מערכת מעליות מתקדמת ומובילה המסוגלת לשרת קרוב ל-70,000 גולשים בשעה, והיא מורכבת מ-35 מעליות חדישות. מרחב הגלישה המתפרש על פני 150 ק"מ ובשיאו הוא מגיע לגובה של 3,340 מטרים! בין יתר מסלולי הגלישה בסולדן תמצאו: 59 מסלולי גלישה כחולים, 60 מסלולי גלישה אדומים, 29 מסלולי גלישה שחורים, 15 ק"מ של מסלולי קרוס קאנטרי, פארק סנובורד ועוד.
בנוסף למרחבי הגלישה מרהיבים, נוף עוצר נשימה ומסלולי גלישה המותאמים לכל רמות הגלישה, חופשת סקי בסולדן, מאפשרת לכם ליהנות גם ממתחם בילויים המשתרע לאורך 1.6 קילומטר בעיירה סולדן. מתחם זה מכונה ה- PARTIMILE, והוא מעמיד לרשותכם היצע מגוון של בארים ופאבים מקומיים, מועדוני לילה, בתי קפה ומסעדות. במהלך עונת התיירות בסולדן, מתחם ה-PARTYMILE פועל כבר בשעה 3 בצהריים אל תוך שעות הלילה הקטנות.

 

חופשות סקי בסולדן- מגוון נרחב של אטרקציות תיירותיות


חופשות סקי בסודלן, מאפשרות לכם ליהנות ממגוון נרחב של אטרקציות תיירותיות שאת חלקן תוכלו להכיר במסגרת רכישת חבילת סקי הכוללת כניסה חופשית למתחמי תיירות כגון: מרכז המעיינות הטבעיים הנמצא במרחק נסיעה קצר מהעיירה, פארק מים מקורה הממוקם בלב העיירה ומעמיד לרשותכם מרכז ספורט עם מגוון נרחב של בריכות, מתקני סאונה וג'קוזי, מגרשי טניס, באולינג ועוד.
חבילות סקי לסולדן כוללות בין היתר: כרטיסי טיסה ישירה לזלצבורג או מינכן, חבילת אירוח באחד מבתי המלון העומדים לרשותכם בעיירה, כניסה לאחת מהאטרקציות המופיעות לעיל ועוד.