צרו קשר, נשמח לעזור
נציגינו יחזרו אליכם בהקדם
מעוניין לקבל דיוור

חופשת סקי בצרפת

הנקודה הגבוהה ביותר בצרפת היא המון בלאן (הנחשב לנקודה הגבוהה ביותר בכל רחבי האיחוד האירופי) המתנשא לגובה של 4,807 מטרים!!! אם אתם מחפשים חופשות סקי בצרפת יש לכם לא פחות מ-200 אפשרויות. 200 אתרי סקי בצרפת פועלים בה במהלך עונת הסקי, כאשר הרוב הגדול שבהם ממוקם באזור הרי האלפים במה שמכונה משולש הגבולות: איטליה-שוויץ-צרפת. 

 

החלה המכירה לחופשות החורף בקלאב מד 

 

מזמינים חופשת סקי בקלאב מד וזכאים ל-עד 4 הטבות:

1. עד 6 תשלומים שווים ללא ריבית.
2. השכרת ציוד מוזלת באתרי הגלישה באירופה.
3. 10% הנחה על ביטוח רפואי לחופשתכם.
4. שכירת ביגוד סקי מוזלת. 
5. הדרכת סקי בעברית לילדים בתאריכים נבחרים.

חופשות בקלאב מד סקי צרפת

חופשות בהרכבה אישית

חופשות סקי בהרכבה אישית צרפת

Untitled-8

 

סקי בצרפת

 

צרפת הממוקמת במערב אירופה, משרעת על פני שטח כולל של 547,000 קמ"ר, והיא מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של סוגי נוף, החל מנופים מישוריים באזורי החוף שלה ועד נופים הרריים של רכסי ההרים האלפים, הרי הפירנאים ועוד. 

 

מספר מילים על אתרי סקי בצרפת

מרבית אתרי הסקי בצרפת נושקים לגובה ממוצע של 3,000 מטרים, דבר המאפשר לכם ליהנות ממרחבי גלישה איכותיים במיוחד המותאמים לכל רמות הגלישה האפשריות. במהלך העשור האחרון הושקעו למעלה מ-200 מיליון יורו על ידי ממשלת צרפת במתקני הסקי הפועלים ברחבי המדינה, וכל זאת על מנת ליצור תחרות בין אתרי הסקי הפועלים ברחבי המדינה לבין יתר אתרי הסקי ברחבי אירופה. השקעה זו באה לידי ביטוי במתקני הגלישה האיכותיים העומדים לרשות התיירים ובשירותים הרבים הנלווים לצרכי קיומה של חופשת סקי בצרפת. 

בין יתר אתרי הסקי הבולטים ביותר והקלאבים הפופולאריים לחופשת סקי בצרפת תמצאו את: אתר הסקי אלפ-דואז, אתר הסקי טין, אתר הסקי לה-פלאן, אתר הסקי לז-ארק, אתר הסקי ואל-טורנס ועוד עשרות אתרי סקי מובילים. בחלק מאתרי הסקי בצרפת, חווית הגלישה מתאפשרת גם במהלך חודשי הקיץ, וזאת באמצעות גלישה על גבי קרחונים הפועלים באותם אתרים. אתרי סקי בצרפת פועלים באזורים המגיעים לגובה של 3,000 מטרים ויותר, איכות השלג במרחבי הגלישה הממתינים לכם הינה ברמה גבוהה במיוחד.

 

חופשת סקי בצרפת

היצע אתרי הסקי העומדים לרשותכם בצרפת הינו מגוון במיוחד, ואנו בסופר סקי מעמידים לרשותכם את כל המגוון של חבילות סקי לכל מטרה- החל מחופשות סקי בצרפת המיועדות ליחידים וזוגות ועד לחופשת סקי בצרפת המיועדות למשפחות וקבוצות. בכל אחת מחבילות הסקי המוצעות לכם, תוכלו למצוא מגוון נרחב של אטרקציות תיירותיות שבחלקן כוללות את חווית השהות באחד מאתרי הסקי המובילים בצרפת ובחלקן תמצו גם אטרקציות תיירותיות נוספות הקיימות מחוץ לעולם הגלישה בצרפת. אתרי סקי בצרפת מציעים מכלול שירותים, הדרכה, אירוח וחיי אופרה עשירים. עם זאת חשוב לבחור מקום אירוח המותאם לסוג הטיול והנופשים. הרשת המוכרת ביותר היא קלאב מד צרפת, המציעה חווית סקי בצרפת, פעילויות לכל הגילאים, מדריכים צמודים, חיי אופרה תוססים, מופעים ועוד והכל בחבילות ייחודיים בהן הכל כלול.