צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

סופר סקי שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. סופר סקי השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר סופר סקי: סופר סקי מעמידה לרשותך את widget הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לסופר סקי לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות: ניתן להפעיל את תפריט הנגישות סופר סקי על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע לתפריט הנגישות לטעון במלואו.

סופר סקי ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שמדובר בחובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלות.

למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל הדפים והתכנים באתר סופר סקי, ייתכן שתכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להיות תוצאה שלא מצאנו או זיהינו את הפיתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

אנחנו כאן בשבילך!! אם אתם נתקלים בקשיים עם כל תוכן באתר של סופר סקי או שאתם זקוקים לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא פנו אלינו במהלך שעות פעילות רגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

צרו איתנו קשר אם ברצונכם לדווח על נושא נגישות, יש לכם שאלות או תזדקקו לסיוע, אנא צרו קשר עם סופר סקי תמיכת לקוחות כדלקמן:

דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אחראית נגישות מטעם סופר סקי: נורית בן חורין This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.